HÍREINK
HÍREINK : Hétvégi bajnoki eredmények – április 12.-április 13.

Hétvégi bajnoki eredmények – április 12.-április 13.

Kétszer is sikerült idegenben legyőzni a Ferencváros csapatát

Szombaton és vasárnap folytatódott a bajnokság korosztályos csapataink számára. U18-as és U16-os együttesünk is ebben a fordulóban találkozott Ferencváros csapata ellen, és mindkét összecsapáson lila-fehér győzelemnek örülhettünk. Az U16-os mérkőzésen az utolsó négy!! percben esett a mind a három gól.

Az eredményeket az alábbi táblázatban olvashatják napi lebontásban.

2014. április 12., szombat:

UTE U14-Ferencvárosi TC U14 1-3 (0-1)
U14, I. osztály, Nyugati-csoport, 23. forduló
Bánka Kristóf Sportközpont

UTE: Balázs – Suhvasztov (Szijjártó – 48.), Gyulay, Bíró, Kecskés – Jakab, Schmid (Dinnyés – 52.), Ziegler (Gönczi – 52.), Zilahi – Pázmán, Horváth
Ferencváros: Koplányi – Fekete O. (Papp – 63.), Fekete M., Szabó (Vörös – 67.), Láng (Rutterschmid – 41.) – Nemes, Mándoki (Molnár – 63.), Csibi (Bánki – 67.), Gábor – Sebők, Adorján
Gólszerzők: Suhvasztov (47.) ill. Nemes (37.), Szabó (52.), Csibi (54.)
Sárga lap:

Sajnos fiatal csapatunk kicsit álmosan kezdte a találkozót, így a vendégek már a 6. percben megszerezhették volna a vezetést egy szögletet követően, de Zilahi jól helyezkedett, és a gólvonal elől kifejelte a labdát. A kimaradt helyzet majdnem számunkra hozott gólt. A szögletet követő kidobásból Suhvasztov futotta le a védőjét, majd egy az egyben állt a kapussal, de Koplányi hatalmas bravúrral, lábbal védte játékosunk a hat méterről előtt labdáját.

Az első játékrész további percei nem úgy alakultak, ahogy azt szerettük volna, hiszen a zöld-fehér alakulat – szinte – sorra vezette a támadásokat, és hol a védelmünk, hol kapusunk, Balázs Botond védéseinek köszönhetően nem változott az eredmény. A 37. percben viszont már ők is tehetetlenek voltak. Adorján baloldali szögletét Nemes fejelte a kapunkba (0-1).

A félidőben sikerült megbeszélnünk a hibákat és rendezni a sorokat. A 47. percben Suhvasztov a térfelünkön szerzett labdát, majd a bal szélen elindult a vendégcsapat kapuja irányába. Lefutott négy védőt, majd a kivetődő kapus mellett kilőtte a hosszú sarkot (1-1). Üröm az örömben, hogy játékosunk az esetet követően megsérült, így a gól után le kellett cserélni.

Az 52. percben ismét a megszerezte a vezető találatot a Ferencváros. Egy letámadás után Szabó 18 méterről kilőtte a kapunk közepét (1-2). A gól után lendületben maradtak a vendégek, és az 54. percben egy rossz hazaadást követően Csibi csapott le a labdára, kicselezte a kapusunkat, majd higgadtan a hálóba lőtt (1-3). Sajnos két perccel később ismét megsérült egy játékosunk (Jakab Simon Mihály), így tíz emberrel fejeztük be a mérkőzés, amelynek eredménye a hátralevő időben már változott. Innen is mielőbbi gyógyulást kívánunk mindkét játékosunknak.

Vác Város LSE–UTE U16 7-1 (5-1)
NBII, Közép A csoport, 23. forduló
Vác városi Stadion

Vác: Daróczi – Bíró, Abrudán, Nagy, Szuhánszki – Gábriel, Sipos (Cseri – 71.), Földi, Bögér – Török (Fábián – 78.), Csernák
UTE: Barsi (Maczkó – 63.) – Kövesdi, Juhász, Csorba, Sári – Csenki, Szabó (Benei – 46.), Kaslik (Sartoris – 46.), Pula – Katona, Hock
Gólszerzők: Török (6., 11.), Csernák (19., 44.), Földi (34.), Sipos (69.), Abrudán (78.) ill. Hock (45.)
Sárga lap: Szabó (37.), Kövesdi (42.), Juhász (55.), Sári (73.), Hock (89.)

Ferencvárosi TC–UTE U18 0-1 (0-0)
23. forduló
Népligeti Sportcentrum (Kismartoni út)

Ferencváros: Gyurkovits – Fátyol, Németh, Horváth, Weiland – Breuer, Gál, Strbik (Zajmi – 59.), Rakonczay – Varga (Túri – 74.), Csire (Csató – 70.)
UTE: Molnár – Paulik, Papp, Gyárfás, Keglovics – Gavrea (Augusztini – 90+2.), Illés, Burai (Kovács – 88.), Hajdú (Csendes – 56.) – Kocsi, Tóth P.
Gólszerzők: Gavrea (71.)
Sárga lap: Fátyol (43.), Németh (74.), Weiland (78.), Gál (85.) ill. Tóth P. (26.), Gyárfás (47.), Kocsi (87.)

UTE U15-Ferencvárosi TC U14 0-1 (0-1)
U15, I. osztály, Nyugati-csoport, 23. forduló

UTE: Lukács – Csendes B., Kiss, Debre, Balogh – Hámor, Bartók, Ferkel (Csendes Á. – 62.), Nagy D. (Varga – 26.) – Balázs, Bihami (Kristóf – 68.)
Ferencváros: Bese – Györkő, Csala, Schmidtka, Buzás – Szakolczi, Eke (Cséka – 62.), Szegő (Nagy D. – 53.), Németh – Gociu (Gelencsér – 49.), Seregy
Gólszerzők: Szakolczi (35.)
Sárga lap:

Az U14-es mérkőzéshez hasonlóan ez a találkozó is úgy kezdődött, ahogy a zöld-fehér hívek elképzelték. Az 5. perben egy szögletet követően Györkő centikkel a kapunk mellé fejelt, ezzel is megadva az összecsapás hangulatát. Egy perccel később Balázs Bence próbálkozott egy 16 méteres emeléssel, de Bese visszaért a kapujába, és fogta a labdát. A 13. percben ismét egy szögletet követően veszélyeztetett a vendégcsapat, de Gociu fejesét Lukács hatalmas bravúrral vetődve védte. Egy perccel később ismét Balázs Bence próbálkozott egy 14 méteres lövéssel, de Bese ismét védte azt. A 20. percben Debre ívelt előre egy szabadrúgást, a védők nem értek bele a labdába, ami így Balázs elé került, de már nem tudta irányítani azt, így kirúgás következett.

A 33. percig kellett várni a következő újpesti lehetőségre. Ekkor Bihamit indították egy védők mögé belőtt labdával, de csatárunk lapos lövését védte Bese. A 35. percben megszerezte a vezetést a Ferencváros. Egy szabadrúgást Schmidtka fejelt kapura. Lukács hatalmas bravúrral kitolta a léc alá tartó labdát, de a középen teljesen egyedül álló Szakolczi elé, akinek így már nem volt nehéz dolga, és négy méterről a hálóba lőtt (0-1). A félidő lefújása előtt egyenlíthettünk volna, de Bihami baloldali beadását Varga csak az oldalhálóba tudta lőni.

A második félidő 12. percében Balázs egyenlíthetett volna, de a vendég 16-os területén belül lövés helyett inkább passzolt, de senki nem érkezett a második hullámban. Négy perccel később egy előrerúgott labdát Balázs csúsztatott meg fejjel Vargának, aki tizenegy méterről lőtt, de sajnos centikkel célt tévesztett. A 61. percben ismét Balázs előtt adódott egyenlítési lehetőség, de a kifutó kapus mellett játékosunk az oldalhálóba lőtt. A mérkőzés hátralevő idejében csapatunk mindent megtett a gólszerzés érdekében, de az eredmény már nem változott.

Vác Városi LSE–UTE U19 0-4 (0-1)

Vác: Major – Rudolf (Pazicska – 76.), Nagy, Szilágyi, Kovács – Számpor, Szabó, Ondrik (Kohr – 76.) , Makk (Lami – 46.) – Mészáros (Halász – 55.), Gyiró (Sebestyén – 46.)
UTE: Junák – Dobos (Judik – 34.), Bielek, Lotz, Szemes – Hanyicska, Németh P. (Németh Á. – 55.), Boros (Száraz – 65.), Mátyás (Kaszala – 55.) – Lettner, Kós
Gólszerzők: Boros (11.), Kós (47.), Száraz (67.), Lotz (78.)
Sárga lap: Bielek (33.)

Ferencvárosi TC–UTE U16 1-2 (0-0)
23. forduló

Ferencváros: Deutsch – Dénesi, Gulyás, Horváth, Kocsi (Ferenczi – 65.) – Kovács, Kubanek, Lipcsei, Olaj – Sándli, Varga
UTE: Szalay – Szajkó, Král, Kovács, Molnár – Lévai, Lakatos, Takács (Szalánszki – 80.), Holló – Tamás (Fülöp – 65.), Kaszab (Busai – 86.)
Gólszerzők: Horváth (88.) ill. Busai (89.), Holló (90+2.)
Sárga lap: Lipcsei (6.), Olaj (32.), Kovács (39.), Kubanek (81.) ill. Molnár (23.), Szajkó (43.), Lévai (64.)
Piros lap: Lakatos (69.)

UTE–Szegedi AK Boszorkányok 4-2 (2-1)
Női NB I, Alsóház, 2. forduló

UTE: Bíró – Szabó, Durkó, Nagy Sz. (Tóth – 87.), Dohány – Szennai, Kiss K. (Mogyorósi – 78.), Kiss F., Olasz (Aszódi – 75.) – Vígh, Véglás
Szeged: Földesi – Marsi, Kardos, Nagy Dzs., Papp – Szalai, Harcel, Szil, Dudás (Kasznár – 59.) – Dóczi (Végh – 75.), Lipták
Gólszerzők: Dohány (25.), Kiss F. (40.), Durkó (58.), Olasz (73.) ill. Marsi (56.), Szil (60.)
Sárga lap: Nagy Sz. (80.) ill. Szil (60.)
Piros lap: Marsi (56.)

2014. április 13., vasárnap:

UTE U15–Jászberényi SE 2-1 (0-1)
U15, II. osztály, Közép „A” csoport, 23. forduló

UTE: Nagy Á. – Csendes B., Kiss B. (Benei – 41.), Debre, Sartoris (Kövesdi – 41.) – Nagy D., Varga, Csendes Á., Balog (Bartók – 41.) – Lukács, Kaslik (Bihami – 41.)
Jászberény: Szabó – Váczi (Galsi – 74.), Kiss Cs., Magyar, Sebestyén – Kosztolányi, Kálé, Györe, Szilágyi – Krasniqi (Laczkó – 72., Laczkó – Vadkerti – 79.)), Kiss B. (Prága – 78.)
Gólszerzők: Lukács (56., 72.) ill. Szilágyi (22.)
Sárga lap: Debre (12.) ill. Györe (46.)

UTE U14–Jászberényi SE 0-3 (0-2)

UTE: Hajzer (Szücs – 41.) – Horváth, Morvay, Mógor, Illés – Berki (Szántó – 41.), Parag (Tóth M. – 41.), Kavocska (Schäffer – 41.), Fári (Kulánda – 41.) – Veres, Csikós (Torchi – 41.)
Jászberény: Kovács – Csillik, Tóth O., Nemes, Zombori – Német (Varga – 56.), Kátai, Drávucz (Budai – 59.), Gulyás – Kovács (Tajti – 41.), Bartalis
Gólszerzők: Kovács (7.), Bartalis (40., 53.)

1885-2013 UTE-Minden jog fenntartva ˆ             Webdesign by TZS

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierjèt!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre